Владика звершив читання другої частини Покаянного канону (Лишня, Бишівське)

20 лютого 2018

20 лютого 2018 року, в вівторок першого тижня святого Великого посту, архієпископ Макарівськиий Іларій звершив читання другої частини Великого покаянного канону в храмі преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Макарівського району.

Архієрейська служба в день пам'яті святителя Філарета Київського (Лишня, Бишівське)

03 січня 2018

03 січня 2018 року, в день пам'яті святителя Філарета Київського, архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Макарівського району Київської області.

Відбулося зібрання священнослужителів Бишівського благочиння (Лишня)

22 грудня 2017

22 грудня 2017 року, в свято Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, в храмі преподобної Параскеви Сербської с. Лишня відбулася соборна літургія, яку звершили священнослужителі Бишівського благочиння на чолі з благочинним архімандритом Філаретом (Єгоровим).

Після богослужіння відбулися підсумкові річні збори духовенства благочиння.

У Бишівському благочинні священнослужителі відвідали соціальні центри до дня святого Миколая (Грузьке, Макарів, Мостище)

19 грудня 2017

19 грудня 2017 року, в день свята святителя Миколая, Мирлікійського Чудотворця, священнослужителі Бишівського благочиння відвідали соціальні центри та освітні заклади Макарівського району.

Священнослужитель Бишівського благочиння відвідав дитячий садочок з нагоди дня пам'яті святого Андрія (Бишів)

14 грудня 2017

14 грудня 2017 року, на другий день після дня пам'яті святого апостола Андрія Первозваного, настоятель Свято-Покровської парафії с. Бишів Бишівського благочиння протоієрей Петро Подунайчук відвідав місцевий дитячий садочок "Каштан" і на запрошення керівництва взяв участь у святі до дня пам'яті апостола Христова.

Владика звершив літургію в день пам'яті преподобного Паїсія Величковського, уродженця Полтавської землі (Лишня, Бишівське благочиння)

28 листопада 2017

28 листопада 2017 року, в день пам'яті преподобного Паїсія Величковського, уродженця Полтавщини, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Макарівського району Київської області.

Цього ж дня на парафії відбулися концерт духовних кантів і круглий стіл, присвячені 295-річчю з дня народження нашого святого земляка.

В с. Лишня відбувся традиційний фестиваль православних кантів "Параскева" (Бишівське благочиння)

29 жовтня 2017

29 жовтня 2017 року в просвітницькому центрі "Ковчег" при парафії преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Макарівського району Київської області відбувся традиційний осінній фестиваль православних духовних кантів "Параскева".

Архієрейська соборна служба в день престольного свята (Лишня, Бишівське благочиння)

27 жовтня 2017

27 жовтня 2017 року, в день пам'яті преподобної Параскеви Сербської, архієпископ Макарівський Іларій і архієпископ Городницький Олександр звершили Божественну літургію в день престольного свята в храмі с. Лишня Макарівського району Бишівського благочиння.

Священнослужителі взяли участь в урочистостях до Дня села Бишів (Бишівське благочиння)

15 жовтня 2017

15 жовтня 2017 року, в неділю після свята Покрова Пресвятої Богородиці, представники Бишівського благочиння Макарівського вікаріатства взяли участь у святкуванні Дня села Бишів.

Владика очолив Всенічне бдіння в канун свята Воздвиження Хреста Господнього (Мостище, Бишівське благочиння)

26 вересня 2017

26 вересня 2017 року, в навечір'я свята Воздвиження Хреста Господнього, архієпископ Макарівський Іларій, звершив Всенощне бдіння з чином Воздвиження Хреста в Хрестовоздвиженському храмі с. Мостище Бишівського благочиння Макарівського району.

Архієрейська служба в с. Чорногородка (Бишівське благочиння)

22 вересня 2017

22 вересня 2017 року, на другий день свята Різдва Божої Матері, в день пам'яті святих Богоотців Іоакима та Анни, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка.

Архієрейська служба в день престольного свята (Мар'янівка, Бишівське благочиння)

19 вересня 2017

19 вересня 2017 року, в день спомину Чуда архістратига Божого Михаїла, що було в Хонех, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі архангела Михаїла с. Мар'янівка в день престольного свята.

Архієрейська служба в с. Рожів (Бишівське благочиння)

14 вересня 2017

14 вересня 2017 року, в день вшанування Августовського образу Пресвятої Богородиці та початок нового індикту - церковного новоліття, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі Успіння Божої Матері с. Рожів Макарівського району.

Слід відзначити, що саме тут зберігається місцево пошанований образ Августовської Пресвятої Богородиці.

Речник вікаріатства взяв участь у щорічній конференції "Амвросіанські читання" (Мілан, Італія)

11 вересня 2017

10 вересня 2017 року в м. Мілан (Італія) відбулася Х ювілейна міжнародна науково-богословська конференція "Амвросіанські читання". З благословення священноначалія в ній узяв участь речник Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров).

Благочинний Бишівського благочиння відвідав сім'ї загиблих українських військовослужбовців (Макарівщина)

05 вересня 2017

05 вересня 2017 року благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) відвідав сім'ї загиблих на сході нашої держави українських військовослужбовців, що мешкають на території Макарівського району та потребують особливої підтримки.

Благочинний Бишівського благочиння зустрівся з чільником Сектору культури, молоді, національностей та релігій (Макарів)

04 вересня 2017

04 вересня 2017 року благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) зустрівся з Головою Сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської районної державної адміністрації Ліною Факторович.

Благочинний Бишівського благочиння відвідав освітні заклади в День знань (Мостище, Лишня)

01 вересня 2017

01 вересня 2017 року благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров)  відвідав свято Першого дзвоника в День Знань у допоміжній школі-інтернаті І-ІІ ступенів с. Мостище Макарівського району.

Благочинний Бишівського благочиння зустрівся в Італії з дітьми, що перебувають тут на реабілітації

22 серпня 2017

22 серпня 2017 року благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) зустрівся в Італії з дітьми з України, що перебувають тут на відпочинку-реабілітації.

Це - діти вбитих і поранених українських військовослужбовців, з сімей вимушених переселенців зі сходу нашої держави, та ті, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Благочинний Бишівського благочиння відвідав дитячу соціальну установу (Макарів, Макарівський р-н)

19 серпня 2017

19 серпня 2017 року, в свято Преображення Господнього, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) відвідав районний центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії" смт Макарів.

Архієрейська служба в с. Юрівка (Бишівське благочиння)

12 серпня 2017

12 серпня 2017 року, в свято святого мученика Іоанна Воїна, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в с. Юрівка Бишівського благочиння, де нещодавно було засновано нову православну громаду на честь святих мучеників Маккавеїв.