На Світлому тижні священнослужителі відвідують мешканців соціальних закладів (Бишівське)

Виконуючи благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія щодо посилення соціальної роботи в пасхальний період, зокрема на Світлому тижні, на парафіях Бишівського благочиння було зібрано продукти для передачі їх нужденним.

03 травня 2016 року благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) передав придбані на прохання волонтерів, які допомагають українським військовикам, та зібрані на парафіях благочиння продукти для доправлення їх у 9-ту роту 53-тьої бригади, яка дислокується на Вінничині. Пасхальні куличі, крашанки, солодощі, м'ясні продукти, олія, цукор, чай та кава - загалом близько півтони продуктів було передано цього разу для потреб українських воїнів і мирного населення сходу України.

Взагалі священнослужителі благочиння регулярно надають допомогу військовослужбовцям, що перебувають у зоні АТО. Так, настоятель храму Покрова Пресвятої Богородиці с. Бишів протоієрей Петро Подунайчук, у співпраці з волонтерами Макарівщини, організував постійний збір коштів, які передаються для потреб української армії. На інших парафіях Бишівського та Макарівського благочинь було зібрано продукти для пасхальних кошиків та доправлено їх у різні військові підрозділи Збройних Сил Украіни.

Також священнослужителі благочиння відвідали та продовжують відвідувати соціальні заклади, які знаходяться на території Макарівського району. Зокрема настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Ясногородка протоієрей Роман Задорожній у перші дні Пасхи передав до Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії", де перебувають самотні матері з маленькими дітьми та діти без батьківської опіки, пасхальні подарунки та гостинці.

Також на постійній основі, і в пасхальні дні зокрема, священнослужителі благочиння передають продукти та необхідні речі нужденним людям через соціальних працівників Макарівського району.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.


Благочинний Бишівського благочиння, архімандрит Філарет (Єгоров), під час передачі продуктів для доправлення їх українським військовикам та мирному населенню сходу нашої Держави