Представники Бишівського благочиння на Світлому тижні відвідали соціальні установи району (Бишівське)

06 травня 2016 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, благочинний Бишівського благочиння Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) з групою волонтерів, що працюють у відділі соціально-благодійницького служіння благочиння, відвідав з пасхальними подарунками соціальні установи Макарівщини.

Зокрема, молочні продукти – сир та вершкове масло, передані черкаським підприємством «Звенигора», - та придбану свіжеспечену великодню випічку було доставлено в Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян Макарівського району в с. Грузьке, куди в перший день Пасхи настоятель місцевої Архангело-Михайлівської парафії протоієрей Андрій Велимчаниця також передав зібрані парафіянами продукти.

Наразі в соціальній установі перебуває 17 одиноких непрацездатних громадян. Мешканці Відділення та персонал отримали у подарунок ікони Воскресіння Христового та примірники газети «Дзвони Бишівського краю», підготовленої до Великодня.

У цей же день благодійники побували й у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів, де в даний час перебуває 27 дітей. Це як діти, що виховуються без опіки батьків, так і діти з сімей вимушених переселенців. Для них було придбано фрукти та передано пасхальні кулічі, а також - продукцію підприємства «Звенигора».

Поспілкувавшись з мешканцями соціальних центрів, відвідувачі привітали всіх з Великодніми святами і побажали перебувати в радості у ці особливі дні і завжди.

Загалом протягом Світлого тижня клірики благочиння відвідали з пасхальними подарунками всі соціальні установи, розташовані на території благочиння, та побували у сім’ях українських військовослужбовців, які загинули у зоні АТО, надаючи духовну підтримку та матеріальну допомогу.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.


 

У Стаціонарному відділенні для одиноких непрацездатних людей, с. Грузьке:

 

У сім'ї загиблого військовослужбовця:

 

У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, с. Копилів: