Владика звершив читання третьої частини Великого канону (Плахтянка, Макарівське благочиння)

21 лютого 2018

21 лютого 2018 року, в середу першого тижня Великого посту, архієпископ Макарівський Іларій звершив читання третьої частини Великого покаянного канону в храмі на честь святого архістратига Михаїла с. Плахтянка Макарівського району Макарівського благочиння.

Архієрейська служба в Королівці (Макарівське благочиння)

19 листопада 2017

19 листопада 2017 року, в неділю 24-ту після П'ятдесятниці, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі на честь Казанської ікони Божої Матері с. Королівка Макарівського благочиння.

Соборна архієрейська Всенічна служба на батьківщині святителя Димитрія Ростовського (Макарів, Макарівське благочиння)

09 листопада 2017

09 листопада 2017 року, в смт Макарів, на батьківщині святителя Димитрія Ростовського, в храмі Ілії Пророка, архієпископом Макарівським Іларієм та єпископом Фастівським Даміаном було відправлено Всенощне бдіння напередодні дня пам'яті нашого святого земляка.

У Макарові звершено освячення престолу на честь святителя Димитрія Ростовського (Макарівське благочиння)

20 жовтня 2017

20 жовтня 2017 року, в день пам'яті святих мучеників Сергія та Вакха, архієпископ Макарівський Іларій і єпископ Фастівський Даміан звершили освячення Престолу в приділі на честь святителя Димитрія Ростовського храму Ілії Пророка смт Макарів, на батьківщині святителя Димитрія.

Архієрейська служба в день престольного свята (Колонщина, Макарівське благочиння)

09 жовтня 2017

09 жовтня 2017 року, в свято апостола та Євангеліста Іоанна Богослова, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі, присвяченому цьому святому, в с. Колонщина Макарівського району.

Архієрейська служба в день вшанування ікони Божої Матері "Услишательниця" (Фасова, Макарівське благочиння)

05 жовтня 2017

05 жовтня 2017 року, в день вшанування ікони Божої Матері "Услишательниця", в храмі на честь цього образу с. Фасова Макарівського благочиння сонмом архієреїв було звершено Божественну літургію. За літургією співслужив Керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій.

Архієрейська служба в день пам'яті святителя Димитрія Ростовського (Макарів, Макарівське благочиння)

04 жовтня 2017

04 жовтня 2017 року, в день віддання свята Воздвиження Хреста Господнього та день пам'яті обрітення мощей святителя Димитрія Ростовського, уродженця Макарова, в цьому містечку, в храмі на честь пророка Божого Ілії, який також має приділ на честь святителя Димитрія, відбулася урочиста Божественна літургія. Службу Божу очолив архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством.

Архієрейська служба в с. Гавронщина (Макарівське благочиння)

25 вересня 2017

25 вересня 2017 року, в день віддання свята Різдва Божої Матері, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Гавронщина Макарівського району Макарівського благочиння.

Архієрейська служба в с. Ніжиловичі (Макарівське благочиння)

10 серпня 2017

10 серпня 2017 року, в день вшанування Смоленської ікони Божої Матері, що називається "Одигітрія", архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі архістратига Божого Михаїла с. Ніжиловичі Макарівського району.

Архієрейська служба в с. Плахтянка (Макарівське благочиння)

08 серпня 2017

08 серпня 2017 року, в вівторок 10-го тижня після П'ятдесятниці, архієпископ Макарівський Іларій і єпископ Фастівський Даміан звершили Божественну літургію в храмі архістратига Божого Михаїла с. Плахтянка Макарівського району.

Цього дня на парафії відзначають свято місцево пошанованого образу Пресвятої Богородиці "Скоропослушниця материнських сліз".

Архієрейська служба в день престольного свята (Макарів, Макарівське благочиння)

02 серпня 2017

02 серпня 2017 року, в день вшанування пророка Божого Ілії, в Свято-Іллівському храмі смт Макарів відзначили престольне свято. Божественну літургію очолили архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Фастівський Даміан і єпископ Золотоношський Іоанн.

У Макарівському благочинні відбулися збори священнослужителів (Плахтянка)

14 березня 2017

14 березня 2017 року, в вівторок третього тижня Великого посту, день пам'яті преподобномучениці Євдокії, архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі архістратига Божого Михаїла с. Плахтянка Макарівського благочиння.

Після богослужіння на парафії відбулися збори духовенства Макарівського благочиння.

Владика звершив читання третьої частини Великого канону (Колонщина, Макарівське)

01 березня 2017

01 березня 2017 року, в середу першого тижня Великого посту, архієпископ Макарівський Іларій звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі апостола та Євангеліста Іоанна Богослова с. Колонщина Макарівського благочиння.

Архієрейська служба в день престольного свята (Калинівка, Макарівське)

17 грудня 2016

17 грудня 2016 року, в свято святої великомучениці Варвари, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію на парафії на честь цієї святої с. Калинівка Макарівського району. Слід зазначити, що цього дня село відзначило 170-річчя з дня свого заснування.

Архієрейська служба на батьківщині святого Димитрія Ростовського в день його пам'яті (Макарів, Макарівське)

10 листопада 2016

10 листопада 2016 року, в день пам'яті святителя Димитрія Ростовського, в храмі пророка Божого Ілії, де є приділ на честь святого Ростовського Митрополита, в містечку Макарів, на його батьківщині, відправлено урочисту архієрейську літургію. Службу Божу очолив вікарій Київської Митрополії єпископ Фастівський Даміан.

Архієрейська служба в день престольного свята (Колонщина, Макарівське)

09 жовтня 2016

09 жовтня 2016 року, в день пам'яті святого апостола та Євангеліста Іоанна Богослова, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі на честь цього святого с. Колонщина Макарівського благочиння.

Соборна архієрейська служба та освячення храму в монастирі (Фасова, Макарівське)

05 жовтня 2016

05 жовтня 2016 року, в день свята ікони Божої Матері "Услишательниця", в с. Фасова Макарівського району Київської області було звершено святкову літургію, яка почалася освяченням храму Свято-Услишательницького жіночого монастиря Київської єпархії.

Архієрейська служба в день престольного свята (Макарів, Макарівське)

04 жовтня 2016

04 жовтня 2016 року, в день віддання свята Воздвиження Хреста Господнього та пам'яті святителя Димитрія Ростовського, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі святого Ілії Пророка містечка Макарів на батьківщині святителя Димитрія. В цей день парафія відзначає одне з престольних свят, оскільки в храмі є приділ на честь цього святого.

Архієрейська служба в день віддання свята Успення Пресвятої Богородиці (Гавронщина, Макарівське)

05 вересня 2016

05 вересня 2016 року, в день віддання свята Успіння Пресвятої Богородиці, архієпископ Макарівський Іларій очолив Божественну літургію в храмі Різдва Божої Матері с. Гавронщина Макарівського благочиння.

Архієрейська служба в день престольного свята (Макарів, Макарівське)

02 серпня 2016

02 серпня 2016 року, в день пам'яті пророка Божого Ілії, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарії Київської Митрополії керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій та єпископ Фастівський Даміан очолили службу в день престольного свята Свято-Іллінського храму смт Макарів.

Архієрейська служба в Плахтянці (Макарівське)

13 червня 2016

13 червня 2016 року, в понеділок 7-ї седмиці від Пасхи, в післясвято Вознесіння Господнього, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі архістратига Божого Михаїла с. Плахтянка Макарівського благочиння.