Архієреї відвідали соціальні заклади Макарівщини (Копилів, Макарів)

05 січня 2015 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, Керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій з митрополитом Переяслав-Хмельницьким та Вишневським Олександром відвідав соціальні заклади Макарівського району.

Зокрема владики побували в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів, у Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії", де перебувають самотні матері з маленькими дітьми та діти без батьківської опіки, а також - у дитячому відділенні Макарівської центральної районної лікарні.

Архієреїв супроводжували прес-секретар вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров), який працює в постійній комісії Макарівської районної ради, що займається благодійністю, та інші клірики Макарівського вікаріатства.

Священнослужителі привітали всіх з прийдешнім святом Різдва Христового, надали необхідну матеріальну допомогу та вручили солодкі подарунки. Керуючий Макарівським вікаріатством передав благословення та привітання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.