Владика звершив читання четвертої частини Великого канону (Велика Снітинка, Фастівське)

22 лютого 2018

22 лютого 2018 року, в четвер першого тижня Великого посту, архієпископ Макарівський Іларій звершив читання четвертої частини Великого канону преподобного Андрія Критського в Свято-Микольському храмі с. Велика Снітинка Фастівського благочиння.

Владика Іларій і представники вікаріатства відвідали фестиваль "Божі діти" (Київ, Палац мистецтв "Україна")

01 червня 2016

01 червня 2016 року, у міжнародний День захисту дітей, архієпископ Макарівський Іларій, священнослужителі Макарівського вікаріатства та очолювані ними групи дітей з соціальних центрів і з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, відвідали фестиваль доброти та дитинства «Божі Діти», організатором якого виступила Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра.

Пасхальне послання Високопреосвященнішого Іларія, архієпископа Макарівського

28 квітня 2016

Архієпископ Макарівський Іларій (Шишковський)

 ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ

Високопреосвященнішого Іларія,
архієпископа Макарівського,
вікарія Київської Митрополії,
Керуючого Макарівським вікаріатством
Київської єпархії Української Православної Церкви

Відбулося підсумкове зібрання благочинних Макарівського вікаріатства (Київ, Лавра)

29 грудня 2015

29 грудня 2015 року в актовій залі Києво-Печерської Лаври відбулося підсумкове зібрання благочинних Макарівського вікаріатства, яке очолив керуючий вікаріатством, Високопреосвященніший архієпископ Макарівський Іларій.

Священнослужителі Макарівського вікаріатства привітали новопризначену голову Макарівської РДА

07 жовтня 2015

7 жовтня 2015 року священнослужителі Макарівського вікаріатства відвідали урочисту церемонію представлення новопризначеної голови Макарівської районної державної адміністрації Тетяни Семенової, яка до того очолювала територіальну громаду с. Ясногородка Макарівського району.

Паломницька група Макарівського вікаріатства відвідала Зимненський монастир

24 вересня 2015

24 вересня 2015 року паломницька група Макарівського вікаріатства на чолі з Керуючим вікаріатством архієпископом Макарівським Іларієм відвідала Святогорський Успенський Зимненський ставропігійний монастир у Волинській області.

Священнослужителі вікаріатства взяли участь у Єпархіальних зборах (Київ, Лавра)

11 грудня 2014

11 грудня 2014 року керуючий Макарівським вікаріатством єпископ Макарівський Іларій, священнослужителі вікаріатства та кілька вірян - представників благочинь, взяли участь у Єпархіальних зборах духовенства Київської єпархії.

Владика та духовенство вікаріатства взяли участь у молебні на Володимирській гірці (Київ)

27 липня 2014

27 липня 2014 року на Володимирській гірці у підніжжя пам’ятника Хрестителю Русі – рівноапостольному князю Володимиру, єпископ Макарівський Іларій, благочинні та духовенство Макарівського вікаріатства взяли участь у молебні, який очолив Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

АНОНС: 13 липня пройде традиційний хресний хід з іконою Божої Матері «Призри на смирення»

12 липня 2014

13 липня 2014 року відбудеться щорічний  традиційний хресний хід з іконою Божої Матері «Призри на смирення» від Свято-Михайлівського храму (с. Білогородка) до Ризоположенського монастиря (с. Томашівка Фастівського району Київської області).

Представники вікаріатства взяли участь у відспівуванні Блаженнішого Митрополита Володимира (Київ, Лавра)

07 липня 2014

7 липня 2014 року, в день свята Різдва Хрестителя Господнього Іоанна, на площі перед Успенським собором єпископ Макарівський Іларій та представники Макарівського вікаріатства взяли участь в заупокійній літургії та відспівуванні спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Владику привітали з ювілеєм (Київ, Лавра)

18 квітня 2014

18 квітня 2014 року Преосвященнішого єпископа Макарівського Іларія, керуючого Макарівським вікаріатством, у його робочому кабінеті в Києво-Печерській Лаврі, від імені всіх кліриків вікаріатства, привітав з 45-літнім ювілеєм з дня його народження прес-секретар вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров).

Прес-секретар вікаріатства звершив панахиду на місці загибелі людей (Київ)

24 лютого 2014

24 лютого 2014 року архімандрит Філарет (Єгоров), прес-секретар Макарівського вікаріатства, з благословення священноначалія Української Православної Церкви відправив у Києві на вул. Грушевського, на тому місці, де у страшних сутичках гинули люди, панахиду за всіма загиблими у братовбивчій брані.

Прес-секретар вікаріатства взяв участь у засіданні при облдержадміністрації

17 лютого 2014

17 лютого 2014 року, під головуванням губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка, відбулося спільне засідання громадської та гуманітарної рад при Київській обласній державній адміністрації (КОДА). У засіданні взяв участь і прес-секретар Макарівського вікаріатства, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров).

АНОНС: перебування Чудотворного образу Божої Матері "Одигітрія Байтальська" на Макарівщині (з 09 лютого)

07 лютого 2014

Священнослужителі Православної Макарівщини повідомляють, що з 9 лютого 2014 року на парафіях храмів Бишівського та Макарівського благочинь Київської єпархії Української Православної Церкви

перебуватиме нещодавно явлений Чудотворний образ Пресвятої Богородиці "Одигітрія Байтальська" з Одеської області.