Владика Іларій і представники вікаріатства відвідали фестиваль "Божі діти" (Київ, Палац мистецтв "Україна")

01 червня 2016 року, у міжнародний День захисту дітей, в Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся фестиваль доброти та дитинства «Божі Діти», організаторами якого з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія виступила Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра.

Метою заходу було поділитися теплом із дітьми з важкою долею, які потребують нашої любові, об'єднати в рамках святкового дійства тих, хто потребує допомоги, і тих, хто може допомогти. Саме тому девізом фестивалю стали слова "Люди, об'єднані любов'ю".

До Києва цього дня прибули учні недільних парафіяльних шкіл, діти загиблих воїнів-учасників АТО, вихованці інтернатів для дітей-сиріт на чолі з педагогами та духовенством з усіх єпархій УПЦ, у тому числі - і з Макарівського вікаріатства. Загалом концерт відвідали дітлахи з більше, ніж 40 дитячих установ України.

У рамках заходу на сцену, щоб підтримати дітей, вийшли народні артисти України Іво Бобул і Наталя Шелепницька, заслужені артисти України Наталя Валевська та Дмитро Климашенко, чоловічий ансамбль «Перфектум», церковні хори, аматорські вокальні та хореографічні колективи, індивідуальні виконавці.

На початку святкового концерту архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, зачитав привітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія, в якому йшлося про найдорогоцінніший скарб людського життя – дитинство, про відповідальність старшого покоління у вихованні дітей України, їхньої освіти, добробуту, і найголовніше – виховання любові до Бога і святої Церкви. Особливо це актуально сьогодні, у неспокійний час, тому Церква, за давньою традицією, робитиме все можливе, щоб наші діти зростали побожними людьми, справжніми патріотами своєї Батьківщини.

На сцену одним за одним виходили учасники фестивалю, хористи, співаки, танцювальні колективи, кожний виступ яких супроводжувався оплесками залу. Після концерту учасники фестивалю отримали подарунки.

Детальніше про подію Ви можете почитати на сайті Київської єпархії Української Православної Церкви та на сайті Києво-Печерської Лаври.