Владика співслужив за літургією в ювілейний день Свято-Введенського чоловічого монастиря (Київ)

15 червня 2017

15 червня 2017 року, в день шанування Києво-Братської ікони Божої Матері, Свято-Введенська чоловіча обитель м. Києва відзначила 25 років з дня відродження монастиря. За урочистою літургією співслужив і архієпископ Макарівський Іларій.

Владика співслужив за вечірнім богослужінням в канун Вознесіння (Київ, Лавра)

24 травня 2017

24 травня 2017 року, в вечір напередодні свята Вознесіння Господнього, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за всенічним бдінням з літією, яке в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Владика співслужив за літургією в Неділю про розслабленого (Київ, Лавра)

07 травня 2017

07 травня 2017 року, в Неділю четверту після Пасхи, про розслабленого, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за літургією, яку в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Пасхальне послання архієпископа Макарівського Іларія

14 квітня 2017

"... У цей Величний день взаємна радість поєднує всіх нас. "Воскресіння день, просвітимося торжеством, і один одного обіймемо," - співається в каноні Пасхи, звертаючи нашу увагу на найголовніше - любов. ..."

Владика співслужив за літургією в Неділю Хрестопоклонну (Київ, Лавра)

19 березня 2017

19 березня 2017 року, в неділю Хрестопоклонну, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за літургією, яку в Трапезному храмі на честь святих Антонія та Феодосія Києво-Печерської Лаври звершив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Владика співслужив за всенічним бдінням (Київ, Лавра)

18 березня 2017

18 березня 2017 року, в суботу, напередодні Неділі третьої Великого посту, Хрестопоклонної, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за всенічним бдінням, яке в Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Києво-Печерської Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Владика співслужив за літургією в середу першого тижня Великого посту (Київ, Лавра)

01 березня 2017

01 березня 2017 року, в середу першого тижня Великого посту, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за літургією Передосвячених Дарів, яку в Києво-Печерській Лаврі очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Владика співслужив за відспівуванням священнослужителя Свято-Введенського монастиря (Київ)

23 січня 2017

23 січня 2017 року архієпископ Макарівський Іларій у Свято-Введенській обителі м. Києва співслужив за заупокійною Божественною літургією за новопреставленим протоієреєм Іоанном Корнутом.

Владика очолив літургію в скиту на честь Іверської ікони Божої Матері (с. Соболівка, Житомирська область)

15 січня 2017

15 січня 2017 року, в неділю 30-ту після П'ятдесятниці та день пам'яті преподобного Серафіма, Саровського чудотворця, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в скиту на честь Іверської ікони Божої Матері с. Соболівка (Житомирська область), що належить до ставропігійного монастиря на честь Афонської ікони Пресвятої Богородиці.

Владика співслужив за всенічним бдінням в канун свята Собору Пресвятої Богородиці (Київ, Лавра)

07 січня 2017

07 січня 2017 року, ввечері, в канун свята Собору Пресвятої Богородиці, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за всенічним бдінням, яке в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Онуфрій.

Різдвяне послання Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія

04 січня 2017

"...Нині ми знову та знову прославляємо той благословенний день, коли "Слово стало плоттю та перебувало з нами, сповнене благодаті та істини; і ми бачили славу Його, славу, як Єдинородного від Отця" (Ін. 1, 14)."

Владика співслужив за літургією в Свято-Введенському монастирі (Київ)

01 грудня 2016

01 грудня 2016 року архієпископ Макарівський Іларій співслужив за Божественною літургією, яка відбулася в день 57-ї річниці дня народження єпископа Фастівського Даміана, намісника Свято-Введенського монастиря м. Києва.

Владика співслужив за літургією з представниками Помісних Православних Церков (Київ, Лавра)

27 листопада 2016

27 листопада 2016 року, в Неділю 23-ю після П’ятдесятниці, день пам’яті апостола Филипа, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за Божественною літургією, яку в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври звершили представники Помісних Православних Церков.

Владика служив літургію на Афонському подвір'ї (Київ)

13 жовтня 2016

13 жовтня 2016 року, в день пам'яті святителя Михаїла, першого Митрополита Київського, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі на честь цього святого в м. Києві, який відомий також як Афонське подвір'я.

Владика співслужив за літургією в день шанування ікони Божої Матері "Призри на смирення" (Київ, Свято-Введенський монастир)

29 вересня 2016

29 вересня 2016 року, в день шанування ікони Пресвятої Богородиці "Призри на смирення", архієпископ Макарівський Іларій співслужив за Божественною літургію, яку в Свято-Введенському монастирі м. Києва очолив митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Владика співслужив за літургією (Київ, Лавра)

18 вересня 2016

18 вересня 2016 року, в неділю 13-ту після П'ятдесятниці, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за Божественною літургією, яку в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.