Відвідування соціального закладу для самотніх літніх людей (Грузьке, Бишівське благочиння)

28 квітня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), а також настоятель храму архістратига Божого Михаїла с. Грузьке протоієрей Андрій Велимчаниця, з дружиною Валентиною та іншими церковнослужителями, відвідали Стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян Макарівського району с. Грузьке.

Для його літніх мешканців, якими постійно опікуються отець Андрій та інші клірики благочиння, було підготовлено великодні гостинці: пасхальні кулічі, печиво, цукерки. Передано було й молочні продукти, що постійно надходять на безоплатній основі від черкаського підприємства "Звенигора" для розповсюдження в соціальних закладах Макарівщини.

Разом з літніми людьми священнослужителі помолилися за мир в Україні. Старенькі були дуже раді теплому й сердечному спілкуванню.

Отець благочинний вручив усім ікони Воскресіння Христового з привітанням з Великодніми святами від Макарівського вікаріатства. З персоналом установи клірики благочиння обговорили плани подальшої спільної роботи щодо надання всебічної допомоги нужденним.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.