Прес-секретар вікаріатства взяв участь у пісенному фестивалі (Макарів, Макарівське)

16 січня 2015 року, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія та Преосвященнішого єпископа Макарівського Іларія, прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) узяв участь у 3-му Всеукраїнському фестивалі авторської духовно-патріотичної пісні, присвяченому святителю Димитрію Ростовському, "Поговори зі мною, Душа!".

Фестиваль, який відбувся у Будинку культури смт Макарів, проходить за благословення керуючого Макарівським вікаріатством єпископа Макарівського Іларія. Організаторами заходу виступають відділ освіти Макарівської райдержадміністрації, очолювана архімандритом Філаретом (Єгоровим) комісія з благодійності Макарівської районної ради, Макарівська селищна рада, фолькльорно-етнографічний гурток "Дивокрай" Центру творчості дітей та юнацтва ім. святителя Димитрія Ростовського (керівник гуртка - Тамара Отрох), співак і композитор Михайло Кухар, Макарівське вікаріатство.

Окремо слід відзначити, що до участі у фестивалі допускаються лише дитячі колективи або змішані - діти разом з дорослими.

Отець Філарет у своєму слові поздоровив усіх з усіма святами святочного періоду, підкреслив вагомість заходу, що відбувається у Макарові, на батьківщині святителя Димитрія Ростовського, та зазначив, що для християнина любов до Батьківщини завжди починається з любові до Бога та до ближніх.

Також до присутніх на святі звернулися макарівський селищний голова Олександр Іващенко, головний спеціаліст відділу освіти Ірина Волощенко, директор ЦТДЮ ім. святителя Димитрія, голова Київської обласної організації Конгресу літераторів України Ігор Годенков, поетеса, член-кореспондент Всеукраїнської академії культурної спадщини українського козацтва Паша Гран, композитор, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Віктор Степурко.

Цього року у фестивалі взяли участь більше 20 колективів, серед них - хорові колективи парафій Макарівського та Бишівського благочинь. На заході виступили виконавці з Макарова та Макарівського району, з Київської області, а також священнослужителі та представники парафій Овруцької та Житомирської єпархій УПЦ.

Гостями фестивалю стали вихованці музичної школи Макарова та вокальні хорові колективи територіальних громад Київщини.

Члени журі, почесним головою якого є єпископ Макарівський Іларій, відзначили високий рівень фестивалю. Було представлено номінації "соліст", "дует", "ансамбль-хор", "автор музики", "автор слів".

Наприкінці заходу як виконавці, так і гості і глядачі отримали святкові подарунки, що були підготовлені комісією з благодійництва Бишівського та Макарівського благочинь.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.