У Бишівському благочинні продовжують надавати допомогу українським військовослужбовцям (Бишівське)

З благословення Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Преосвященнішого єпископа Макарівського Іларія, відділом соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння в традиційні великодні поминальні дні було зібрано велику кількість продуктів для відправлення на схід України для потреб українських військовослужбовців та мирного населення.

20 квітня 2015 року благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) передав продукти представнику Збройних Сил України старшому сержанту Михайлу Чернюку. А вже наступного дня їх було доставлено до одного з "гарячих" регіонів Донецької області.

Серед зібраних та переданих продуктів - куличі, пасхальні хлібо-булочні вироби, цукерки, печиво. Також волонтерами відділу було докуплено чай, каву, солодощі. Крім цього було передано хрестики, іконки, православну літературу, пояси з 90-м псалмом та молитвою "Да воскреснет Бог".

Військовослужбовець подякував за святині та зібрані та передані продукти. Михайло зазначив, що постійна допомога священнослужителів Української Православної Церкви та молитви, які возносяться за мир в Україні, дуже потрібні тим, хто перебуває у зоні бойових дій.

Крім іншого було відправлено на схід нашої країни продукти, які було зібрано протягом Великого посту на парафіях Бишівського благочиння.

Не припиняється робота відділу і на території благочиння. Так у передпасхальні дні та на Світлому тижні співробітниками відділу та волонтерами було придбано та завезено продуктові набори сім'ям Макарівського району, які потребують допомоги.