Члени благодійницької комісії двох благочинь відвідали Дитяче відділення Макарівської лікарні (Макарів, Макарівське та Бишівське)

24 квітня 2015 року, з благословення Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Преосвященнішого єпископа Макарівського Іларія, співробітники благодійницької комісії Макарівського та Бишівського благочинь Макарівського вікаріатства відвідали Дитяче відділення Макарівської центральної районної лікарні.

Благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) привітав маленьких пацієнтів та їх мам, а також працюючий персонал зі святом Пасхи Христової. Усім було роздано солодкі подарунки.

Волонтери, які співпрацюють з комісією з благодійництва, повністю забезпечують відділення необхідним дитячим харчуванням, медикаментами, памперсами тощо.

Особливу увагу під час відвідування було приділено дітлахам, які не мають батьків і перебувають у різних соціальних закладах Макарівського району, а наразі проходять курс лікування в Макарівській лікарні.

Заступник головного лікаря  з дитинства та пологової допомоги Валентина Калмикова сердечно подякувала комісії з благодійництва та волонтерам, які співпрацюють з нею, та зазначила, що без постійної допомоги благодійників відділення не могло б повноцінно функціонувати.