Волонтери відділу соціально-благодійницького служіння відвідали соціальні заклади Макарівщини (Макарів, Копилів)

25 грудня 2015 року, в свято святителя Спиридона, Триміфунтського чудотворця, волонтери відділу соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння на чолі з благочинним архімандритом Філаретом (Єгоровим), з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, керуючого Макарівським вікаріатством, відвідали соціальні заклади Макарівщини.

Зокрема благодійники побували в Дитячому відділенні Макарівської центральної районної лікарні, де наразі перебуває багато дітей, які виховуються без опіки батьків, у Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії" смт Макарів та в Центрі соціальної реабілітації для дітей та підлітків с. Копилів.

Для мешканців та вихователів соціальних закладів підготували подарунки та гостинці. Також було передано в допомогу продукцію, надану черкаським молочним підприємством "Звенигора".

Провівши бесіду з працівниками та вихованцями установ, архімандрит Філарет розповів про святого Спиридона, зазначивши, що цей святий у своєму служінні Святій Церкві вподобляється святителю Миколаю, Мирлікійському чудотворцю.

Також, привітавши усіх з прийдешніми Різдвяно-Новорічними святами, волонтери запросили дітлахів на різдвяні концерти.