Діти парафій Бишівського благочиння відвідали передріздвяні майстер-класи у Києві

13 грудня 2015 року, в свято святого апостола Андрія Первозваного, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, за підтримки благочинного архімандрита Філарета (Єгорова), група дітей парафій Бишівського благочиння відвідала майcтер-класи з колядування та виготовлення різдвяних листівок у рамках фестивалю D I Y A : F E S T, що проходив на кіностудії ім. О. Довженка в Києві.

Серед дітей були учні загальноосвітньої школи с. Лишня, що вивчають християнську етику та беруть участь в акції «Помічники св. Миколая», а також діти сімей переселенців та учасників АТО Макарівського району. Їх супроводжувала вчителька християнської етики загальноосвітньої школи с. Лишня Тетяна Лозовенко.

Майстер-класи для дітей провели православні волонтери благодійного фонду «Діти надії» та «Серце в долоньках», які плідно співпрацюють з духовно-просвітницьким та соціальним центром «Ковчег» при парафії преподобної Параскеви Сербської с. Лишня, зокрема, Катерина Клюзко та Марина Дудченко.

Окрім зазначених майстер-класів, діти змогли відвідати інші заходи D I Y A : F E S T - майстерню з виготовлення новорічних прикрас, заняття з астрономії, англійської мови, робототехніки та інші.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.


 

 


 

 

РОБОТА НАД ЛИСТІВКАМИ:

 

 

АСТРОНОМІЧНІ ЗАНЯТТЯ: