Речник вікаріатства зустрівся з дітьми, що перебувають на реабілітації в Італії

21 серпня 2016 року, перебуваючи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія на конференції "Ти - благо для мене", присвяченій соціальній роботі, в м. Ріміні (Італія), прес-секретар Макарівського вікаріатства Київської єпархії, член Президії фонду милосердя та здоров'я при Київській обласній державній адміністрації архімандрит Філарет (Єгоров) зустрівся з групою дітей з України, для яких було організовано реабілітаційний відпочинок.

Спільними зусиллями кліриків Макарівського вікаріатства, волонтерської групи "Київ-Мілан", парафії святителя Амвросія Медіоланського (м. Мілан), настоятелем якої є архімандрит Амвросій (Макар), фундації "Діти надії та любові" (виконавчий директор - Катерина Клюзко), наукового керівника Амвросіанської бібліотеки дона Франческо Браскі (Італія) та небайдужих італійських сімей, які забезпечили проїзд і перебування українських дітей в Італії, 46 дітлахів з сімей поранених українських військовослужбовців і вимушених переселенців зі сходу України наразі проходять реабілітацію в італійській землі.

Для юних громадян нашої держави підготували не тільки цікавий і змістовний відпочинок, який триває більше місяця, але й необхідні лікувальні процедури та знайомство з православними святинями Італії.

Спілкуючись із сім'ями, що прийняли до себе дітей з України, архімандрит Філарет від імені керуючого Макарівським вікаріатством архієпископа Макарівського Іларія подякував усім добрим, небайдужим людям, які розділяють біль нашого народу та надають діяльну допомогу.

Також речник вікаріатства розповів про соціальні проекти, які втілюються Українською Православною Церквою, та обмінявся досвідом благодійного служіння з представниками соціальних установ Італії.

Присутні на зустрічі юні українці, організатори поїздки для них, сім'ї, що прийняли дітей, обпалених війною, отримали пам'ятні подарунки та гостинці, привезені з України.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.