Речник вікаріатства відвідав соціальний заклад "Промінь надії" (Макарів)

01 вересня 2016 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) разом з волонтерами, які працюють у відділі соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння, відвідав Макарівський районний центр соцальної підтримки дітей і сімей "Промінь надії" та привітав його вихованців з початком нового навчального року.

Провівши духовну бесіду з тими, хто наразі перебуває в закладі, речник вікаріатства від імені керуючого Макарівським вікаріатством архієпископа Макарівского Іларія побажав усім допомоги Божої та успіхів у навчанні. Також архімандрит Філарет закликав дітлахів бути справжніми громадянами Вітчизни Небесної та земної.

У благословення всім було роздано натільні хрести та ікони Пресвятої Богородиці. Для вихованців Центру передали закуплені фрукти, а зі Свято-Пантелеімонівського монастиря, що в Феофанії, - 50 кг борошна вищого гатунку.