Речник вікаріатства відвідав дитячі соціальні установи Макарівського району

25 жовтня 2016 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) разом з волонтерами, які працюють у відділі соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння, відвідав дитячі соціальні установи Макарівського району.

Зокрема благодійники побували в районному центрі соцальної підтримки дітей і сімей "Промінь надії" смт Макарів та в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів.

Відвідувачі передали велику кількість молочних продуктів, вершкове масло та сир, які були надані на благодійній основі підприємством "Звенигора" з Черкащини.

Поспілкувавшись з керівниками соціальних установ, архімандрит Філарет дізнався про нагальні потреби центрів та погодив деталі допомоги у їх вирішенні.

Керівники соціальних закладів подякували священнослужителям Православної Макарівщини за підтримку та допомогу, яка постійно ними надається. Зокрема представник керівництва "Променя надії" зазначила, що бесіди зі священиком допомагають як юним вихованцям центру, так і самотнім мамам, які потрапили в складні життєві обставини та наразі перебувають у закладі.

Директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів Ігор Філіпов зазначив, що спілкування зі священнослужителем має позитивний вплив на світогляд дітей, що є дуже вагомим, особливо в наш час.

Також отець Філарет і волонтери допомогли матеріально та передали дитяче харчування багатодітній сім'ї військовослужбовця Збройних Сил України, учасника АТО Романа Резниченко. Наразі сім'я, в якій двоє немовлят, перебуває в копилівському соціальному центрі.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.