Вихованці дитячого будинку взяли участь у богослужінні в день Стрітення (Мостище, Бишівське)

На виконання благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія щодо посилення соціальної роботи, у Бишівському благочинні створено робочі групи священнослужителів та парафіян, які закріплені за соціальними закладами Макарівщини.

15 лютого 2015 року, в свято Стрітення Господнього, на запрошення благочинного Бишівського благочиння архімандрита Філарета (Єгорова) діти з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів відвідали богослужіння на парафії Воздвиження Хреста Господнього с. Мостище. Вони приїхали автобусом, який спеціально був для них організований парафією.

За місцевою традицією в цей день мале освячення води та чин освячення свічок звершуються на сільському ставі. Цьогоріч, як і завжди, парафіяни підготували ополонку, де настоятель парафії, бишівський благочинний архімандрит Філарет, звершив водосвятний молебень. Разом з усіма вихованці соціального закладу вознесли свої молитви Господу, в тому числі - особливу молитву за мир в Україні.

Також, оскільки цей день є Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-тою річницею виводу військ з республіки Афганістан, присутні помолилися за загиблих та померлих учасників бойових дій.

Гості парафії отримали в подарунок освячені стрітенські свічки. Діти послухали розповідь про свято, разом з усіма грілися біля великого вогнища та пригощалися гарячими стравами.

Також усі діти отримали подарунки, крім цього для потреб соціального закладу було передано необхідні продукти.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.