Працівники відділу соціально-благодійного служіння Бишівського благочиння відвідали дітей в школі-інтернаті (Мостище, Бишівське)

19 грудня 2015 року, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, працівники відділу соціально-благодійного служіння Бишівського благочиння на чолі з благочинним архімандритом Філаретом (Єгоровим) відвідали спеціалізовану школу-інтернат I-II ступенів для дітей з вадами розумового розвитку с. Мостище Макарівського району.

Вони завітали до школи разом з гостями: співробітником Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету та Інституту світової літератури ім. А. Горького РАН італійкою Еленою Маццолою, перекладачем з італійської мови та викладачем Московського педагогічного державного університету Оксаною Дубняковою, доцентом кафедри філософії науки та теорії культури Харківського національного університету ім. В. Каразіна Олександром Філоненком, а також працівниками науково-видавничого об’єднання «Дух і Літера» Лідією Лозовою та Ольгою Бикановою.

Відвідувачі роздали дітям подарунки та гостинці. Архімандрит Філарет поздоровив усіх зі святом святителя Миколая, розповів про пов’язані з ним традиції та передав привітання від архієпископа Макарівського Іларія, керуючого Макарівським вікаріатством.

Директор закладу Наталя Василенко подякувала за привітання й гостинці та передала у подарунок гостям витинанки та інші вироби, власноруч виготовлені вихованцями школи. Було обговорено питання співпраці між мостищанською школою та навчальними та соціальними центрами України та Італії.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.