Соборна архієрейська служба та освячення храму в монастирі (Фасова, Макарівське)

05 жовтня 2016 року, в день свята ікони Божої Матері "Услишательниця", в с. Фасова Макарівського району Київської області було звершено святкову літургію, яка почалася освяченням храму Свято-Услишательницького жіночого монастиря Київської єпархії.

Службу Божу очолив архієпископ Краснолиманський Аліпій у співслужінні архієпископа Бучанського Пантелеімона, архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського Никодима, архієпископа Володимир-Волинського та Ковельського Володимира, керуючого Макарівським вікаріатством архієпископа Макарівського Іларія, архієпископа Ровенківського та Свердловського Пантелеімона, єпископа Бородянського Варсонофія, єпископа Фастівського Даміана, єпископа Золотоношського Іоанна.

Преосвященним владикам співслужили фундатор обителі архімандрит Кирил (Білан) та гості в священному сані. За богослужінням молилися Старша сестра монастиря монахиня Архелая (Король) з сестрами. Також службу відвідала Голова Макарівської районної державної адміністрації Тетяна Семенова з представниками місцевих органів самоврядування та громадськості.

Після читання святого Євангелія владика Никодим звернувся до вірян зі словами проповіді.

Під час літургії було виголошено сугубу молитву за мир в Україні.

По завершенні служби Божої благодійники храму були удостоєні церковних нагород.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.