Архієрейська служба в день престольного свята (Колонщина, Макарівське)

09 жовтня 2016 року, в день пам'яті святого апостола та Євангеліста Іоанна Богослова, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в храмі на честь цього святого с. Колонщина Макарівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Віталій Власюк, клірики вікаріатства.

У проповіді після читання Євангелія владика Іларій підкреслив необхідність чітких духовних орієнтирів у житті людини, відповідних заповідям Христовим.

Після сугубої єктенії священнослужителі піднесли молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії відбувся чин славлення перед іконою апостола та Євангеліста Іоанна Богослова з піднесенням молитви до нього.

Архієрей передав поклін і привітання Предстоятеля Української Православної Церкви та подякував громаді храму за прийом учасників Всеукраїнського хресного ходу, який ішов з заходу нашої держави з чудотворною Почаївською іконою Божої Матері.

Керуючий вікаріатством вручив пам'ятні подарунки - святі ікони - сестричкам Тетянці та Катеринці, доням загиблого на сході України військовослужбовця, сім'єю якого опікується Макарівське вікаріатство.