Архієрейська служба в день престольного свята (Макарів, Макарівське благочиння)

02 серпня 2017 року, в день вшанування пророка Божого Ілії, в Свято-Іллівському храмі смт Макарів відзначили престольне свято. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія Божественну літургію очолили вікарій Київської Митрополії, Керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської Митрополії священноігумен Свято-Введенського монастиря м. Києва єпископ Фастівський Даміан, вікарій Черкаської єпархії єпископ Золотоношський Іоанн.

Архієреям співслужили благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель парафії протоієрей Андрій Ярош, духівник Бишівського благочиння ієромонах Іоаким (Тищук), духовенство Київської єпархії, гості парафії в священному сані.

За богослужінням серед численних вірян молилися також депутати Макарівської районної ради та інші представники органів місцевого самоврядування.

Після Євангельського читання архієпископ Іларій виголосив проповідь, у якій, розповівши про ревність по Бозі пророка Божого Ілії, побажав усім християнам бути ревними до свого спасіння.

Священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму. Також було вознесено молитву до святого пророка Ілії.

Керуючий Макарівським вікаріатством привітав настоятеля та парафіян із храмовим святом і передав благословення та привітання Предстоятеля Української Православної Церкви. До щирих поздоровлень приєдналися й інші архієреї.

Архімандрит Кирил та протоієрей Андрій подякували владикам за звершену Божественну літургію та передане благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Усіх присутніх було окроплено святою водою. В благословення від архієпископа Макарівського Іларія всі отримали святі ікони преподобного Феодосія Печерського.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.